PES; Premium Emlak Sistemi, Yeşil İnşaat Grubu projelerinde gayrimenkul sahibi olmak isteyenler için geliştirilmiş bir yatırım sistemidir.

PES sayesinde Yeşil İnşaat Grubu projelerini tercih eden herkes indirim avantajı ve en uygun ödeme koşullarıyla gayrimenkul yatırımı yapabilir.

PES, küçük veya büyük birikimleri olan herkes için cazip bir yatırım fırsatı sunmakla beraber, yeterli birikimi olmayanlara da hayallerindeki eve daha hızlı ve garantili şekilde sahip olma imkânı sağlar.

PES ile

77.500 TL  yatırımınızla 125.000 TL’lik  1+1 daire sahibi olursunuz!

116.250 TL  yatırımınızla 187.500 TL’lik  2+1 daire sahibi olursunuz!

155.000 TL  yatırımınızla 250.000 TL’lik  3+1 daire sahibi olursunuz!

PES ve avantajları hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim formunu doldurun, sizi hemen arayalım!


Yeşil Holding İnşaat Grubu

Yeşil Holding İnşaat Grubu çatısı altında yer alan inşaat firmaları, bu güne kadar Türkiye’de ve yurt dışında pek çok konut, işyeri ve sanayi tesisi projesinin inşasını tamamlamıştır.

Avrupa'nın en büyük projesi Innovia Beylikdüzü’nü bir ilke imza atarak “0” Faiz ve “Senet Sistemi” ile satışa sunan Yeşil GYO, 14.000 konutluk bu dev projesinde son 4 yılda 8.100 konut teslim ederek grubun sektördeki liderliğini kanıtlamıştır.

Her geçen gün artan gayrimenkul fiyatları ile konut alımının giderek zorlaştığı günümüzde herkesin kolaylıkla ev sahibi olabilmesini sağlayan Premium Emlak Sistemi, PES’i gayrimenkul sektöründe liderliğini kanıtlamış bir Grup olarak, geliştirip sunmuş olmaktan gurur duyuyoruz.